Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 5 komentarzy

KONFEDERACJA RODZICÓW

Konfederacja Rodziców - Internetowy dziennik sieciowy - Konfederacji Rodziców

Przemoc systemowa kaczolandu wobec dzieci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydomasońskie ścierwa z USrAela dokonują rękami sędziów antyrodzinnych, pogrobowców PRL-u, którzy nigdy nie zostali zweryfikowani - HOLOCAUSTU narodu polskiego. Tak działają antypolskie rządy, terrorystyczne rządy oprawców ZMOWY OKRĄGŁOSTOŁOWEJ !!!

 Systemowe niszczenie narodu polskiego, przez oprawców zmowy okrągłostołowej trwa w najlepsze.

Antypolscy sędziowie skazują nasze, polskie dzieci na KONTAKTY z własnymi rodzicami. W tym kraju - odbierane jest dziecku prawo do WYCHOWANIA, przez własnego radzica !!! Oddzielenie dziecka od rodzica jest jedną z najbardziej wyrafinowanych form

PRZEMOCY psychicznej dokonywanej w Polsce, wobec naszych dzieci.

 Skala zjawiska jest przerażająca. Od 89'-go roku, prawie 5 mln, dzieci zostało pozbawione miłości jednego, bądź obojga rodziców.

W sądach antyrodzinnych, które stały się współczesnymi obozami zagłady, kierowanymi obecnie, przez oprawcę systemowego Ziobro - na ogromną skalę kwitnie biznes około rozwodowy. Biznes na psychicznej krzywdzie dzieci !!!

Dziecko bez ręki - to niepełnosprawne dziecko, dziecko bez rodzica - to kaleka. Żydomasońskie ścierwa z USrAela dokonują rękami sędziów antyrodzinnych, pogrobowców PRL-u, którzy nigdy nie zostali zweryfikowani - HOLOCAUSTU narodu polskiego.

Tak działają antypolskie rządzy, terrorystyczne rządzy oprawców ZMOWY OKRĄGŁOSTOŁOWEJ.

Dziecko potrzebuje do wychowania obojga rodziców. Oddzielenie dziecka od ojca – który jest zgodnie z nauczaniem ŚPP JP II – fundamentem rodziny – to zbrodnia dokonywana na psychice dziecka. Zgodnie z najnowszymi badaniami w dziedzinie psychologii, każde trwałe oddzielenie dziecka, od miłości rodzicielskie, pozostawia negatywne skutki oraz nieodwracalne zmiany w psychice dziecka.

Czy rządz macochy systemowej Szydło– który kontynuuje politykę antyrodzinną stosowaną przez  rząd PO, poprzez eksterminację polskich rodzin, za sprawą niezweryfikowanych sędziów antyrodzinnych, można nazwać polskim rządem?

Czy można ufać mecenasowi prezydentowi który wali w dudy, gdy znając skalę problemu – ‘wpompowuje’ w system nierządu i bezprawia, kolejnych 200 sędziów, by PiS mógł bogacić się na biznesie około-rozwodowy?

 W systemowej TV Trwam prezes Kaczyński niedawno rozpętał kolejną medialną wojnę aborcyjną.

Gdy cicha aborcja systemowa – której od dziesięcioleci, dopuszczają się w umysłach naszych dzieci, oprawcy spod  znaku PO-PiS-kiwaczy, jest największym złem – jakiego dosięgło naszego narodu w jego historii, polscy kapłani z dyrektorem Rydzykiem i Episkopatem – od tego kataklizmu odwracają wzrok. Cierpienie dziecka, jest dla nich niczym, liczy się władza i kasa. Święty Józef, gdy Synowi Bożemu zagrażało niebezpieczeństwo, wywiózł Dzieciątko do Egiptu. My nie zamierzamy uciekać z naszego kraju. Chcemy, by nasze dzieci żyły w wolnej Polsce.

 Władza się zmieni !!!

Alienacja Systemowa dokonywana na naszych, polskich dzieciach w Wolnej Polsce zostanie uznana za ZBRODNIĘ PRZECIWKO NAROWI POLSKIEMU.

Każdy sędzia, oraz rządzący do tej pory naszym krajem zostaną z tej ZBRODNII rozliczeni.

I nie ochronią was – zdrajców narodu polskiego, nadane wam w totalitarnym państwie bezprawia – immunitety.

Panie Kaczyński, panie Tusk, wy i wasi poplecznicy - za łzy i krzywdy naszych dzieci, za niszczenie, rozdzielanie rodzin poniesiecie dotkliwą i zasłużoną karę.

 

 Sławomir Dul

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Nareszcie rzeczy zostały nazwane po imieniu
  Najwyższy czas zauważyć, że odwracając uwagę społeczną propagandą narodową, kontynuuje się te same praktyki co przez ostatnie dwadzieścia kilka lat. Chodzi nie tylko o rozbijanie rodzin i wspieranie samotnego macierzyństwa ale także o zniewolenie ludzi poprzez system alimentów. Pod pretekstem dbałości o dobro dzieci, egzekucjami komorniczymi rozkrada się majątek rodzin i niszczy ich podstawy ekonomiczne. I nie jest to jedynie kwestia głupoty Ziobry i reszty rządu, lecz świadome działanie. Co gorsze perfidia ta jest wspierana przez wszystkie media mainstreamu od lewa do prawa wraz z mediami katolickimi.
 • W Polsce po 89r wymiar sprawiedliwości jest taki jak UB do 68r.
  Sądy są w istocie żydowskie, bezkarne, uprzywilejowane na wszystkie możliwe sposoby (płace, emerytury, kwota wolna od podatku, ubezpieczenia, immunitet czyli bezkarność..).

  Zażydzone sądy z upodobaniem czynią niesprawiedliwość wobec Polaków
  a wobec swoich wydają wyroki korzystne dla swoich.
  Jest jeszcze trzecia kategoria klienteli sądowej (obojętna ideologicznie) czyli np przestępcy, aferzyści itp i tu obowiązuje zasada ..kto da więcej.

  To są uprzywilejowane systemowo pasożyty które wręcz dziedziczą (klany prawniczo adwokackie) posady sądowe.

  Afera reprywatyzacyjna w Warszawie pokazuje najwyraźniej skalę i metody ich działania.
  To nie przypadek że Żydówka Gronkiewicz ich kryła, to więzi korzenne, to jedna i ta sama chazarska mafia.

  I nie należy tego mieszać z komunizmem (jego degeneracje to też chazarski wymysł). Komunizm był raczej ofiarą Chazarskich zabiegów o władzę nad światem niż przyczyną powstania mafii chazarskiej.
  Ta mafia powstała 2000 lat temu i ciągle rosła w potęgę.
 • Rozumiem cierpienie i pęknięcie ale...
  Mam mieszane uczucia czytając ten tekst. Uważam, że sprawa dobra naszych polskich dzieci jest zbyt poważna by używać jej do koniunkturalnych nagonek politycznych, które sieją tylko nienawiść i nie poprawiają sytuacji. Dla mnie ten tekst pełen ideologicznych inwektyw o "chazarii" czy "kaczolandzie" to czysta prowokacja albo szaleństwo zrodzone z cierpienia.
  W ten sposób nie pokonasz przemocy i pedofilii instytucjonalnej
 • żeby jeszcze bardziej utwierdzić się w Waszych działaniach....
  to proszę zainteresować się tematem zaginięć dzieci. Na YouTube są filmiki pt Gdzie znikają dzieci. Polecam film na kanale monitorpolski oraz np na dailymotion Dr Kękuś o Pizzagate. Jestem przekonany że każdy kto to obejrzy nie pozostanie wobec sprawy obojętny. Bardzo słusznie działacie już Państwo w organizacjach pozarządowych i koniecznie w ogólnopolskich koalicjach. Jako uzupełnienie do powyższych filmików polecam wywiad na YT z rabinem Finkelsteinem. Pozdrawiam
 • @Godny Ojciec 10:58:28
  W pełni się zgadzam. Trzeba działać bez emocji, bez obrażania i rzucania inwektywami. Za to bardzo stanowczo w sposób przygotowany i merytoryczny. Takie działanie emocjonalne odpychają i nie służą sprawie. Także najeżdzanie na Ostoję Polskości moralności i przede wszystkim Prawa Bożego skazuje Was na pokusy działan które nie będą służyły sprawie. Wasze działania są Godne z Prawem Bożym, bronicie dzieci, rodziny, nie może być nic milszego Panu Bogu... Nie traćcie Jego Błogosławieństwa. Działajcie więc przy kościołach w swoch parafiach. Zapoznawajcie swoch proboszczów w spokojnych rozmowach z tym co się dzieje. Oni z cała pewnością o tym nie wiedzą, są przekonani że wszystko idzie w najlepszym kierunku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31