Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 5 komentarzy

KONFEDERACJA RODZICÓW

Konfederacja Rodziców - Internetowy dziennik sieciowy - Konfederacji Rodziców

Antysystemowcy się jednoczą :)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Redaktor Sumienia Narodu - integruje środowisko !!!

 

Z inicjatywy Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Powiśle miało miejsce bezprecedensowe spotkanie liderów środowiska antysystemowego w Polsce.

Tematem spotkania była „Zapaść systemu prawnego i politycznego RP zamiast dobrej zmiany!”

Obecność takich liderów ruchu antysystemowego jak Jerzy Robert Nowak, Piotr Rybak czy Mikołaj Rajzer, może świadczyć o doniosłości tego spotkania.

W merytorycznej dyskusji dotyczącej agoni polskiego wymiaru niesprawiedliwości, pan Zygmunt Miernik opowiadał się za walką z systemem, poprzez wytaczanie procesów odszkodowawczy, zaś przedstawiciel nowej fali środowiska antysystemowego Jarosław Bogusławski – wspierany przez prorodzinne kręgi związane z ruchem społecznym Konfederacji Rodziców, opowiedział się za opcją ‘zerową’ czyli wymianą wszystkich sędziów i prokuratorów w Polsce.

Szczególne uznanie w gronie antysystemowców, znalazł apel doktora Zbigniewa Kękusia, poparty przez wszystkich zainteresowanych, zachęcający ruchy antysystemowe do działania w ramach ujednoliconej struktury.

Konfederacja Rodziców wyraża wielkie uznanie dla pana Rafała Mossakowskiego redaktora naczelnego Sumienia Narodu, za jego inicjatywę – jest to bardzo wielki krok, jednoczący środowisko antysystemowe.

 

 Sławomir Dul

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31