Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 5 komentarzy

KONFEDERACJA RODZICÓW

Konfederacja Rodziców - Internetowy dziennik sieciowy - Konfederacji Rodziców

Zdrada narodowa !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Rydzyk jest zdrajcą?

 

Nasza ojczyzna doczekała się drugiej Targowicy.

Prymas Michał Poniatowski, biskupi: Józef Kossakowski, Ignacy Massalski, Wojciech Skarszewski i Michał Roman Sierakowski to zdrajcy narodowi którzy sprzedali Polskę po uchwaleniu Konstytucji 3 maja - moskalom.

 Dziś sytuacja się powtórzyła - redemptorysta - Tadeusz Rydzyk, przy całkowitej bierności ze strony Episkopatu Polski, którą trzeba traktować jak ciche przyzwolenie, wprowadził razem z lewacką i promasońską partią PiS - obce, inwazyjne, USrAelskie, wojska do naszego kraju.

Trzeba powiedzieć jasno.

Jest to zdrada narodowa.

Sławomir Dul

KOMENTARZE

 • 5*
  I Rydzyk i hierarchia Kościoła to element antypolski, antynarodowy, antypaństwowy, antysłowiański.

  Puzzle z obrazkiem Radia Maryja – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/10/puzzle-z-obrazkiem-radia-maryja-na-23-urodziny-bogobojnego-radyjka/

  Redemptoryści – syjonistyczna banda z krzyżem i różańcem - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/19/redemptorysci-syjonistyczna-banda-z-krzyzem-i-rozancem/
 • Obce wojska do Polski sprowadzali:
  Kazimierz Mnich - rycerzy niemieckich i niemiecki kler.

  Targowica, wojska Carycy Katarzyny

  Komuniści, Armię Czerwoną, ci niewiele mieli do gadania, bo ta armia tak czy tak musiała przez nasze ziemie przejść

  Nowa Targowica - PiS, ePiSkopat, Tadeusz R. wojska amerykańskie, które, na razie, wraz z naszym środowiskiem i infrastrukturą, ponoszą dotkliwe straty. A Rosjanie? Ci nadal z koszar nie wyszli.
  W celu obrony przed ewentualnym atakiem ze strony Królewca, powołano pospolite ruszenie, czyli Macierewiczowskie ORMO. Formacja znakomicie spisująca się do inwigilacji społeczeństwa oraz w partyzantce. Czyżby w założeniach naszej doktryny wojennej było głębokie wpuszczenie wroga na nasze tereny, a gdy jego drogi zaopatrzenia wydłużą się, pobicie ich, jak w wojnie Napoleona z Rosją. Nie wiem, z jakich map korzysta Antoni M. Może z takich jak w programie dokumentalnym Ucho prezesa (), ale na ile ja geografii się uczyłem, nasze obecne tereny są zbyt małe, jak na potrzeby realizowania tej doktryny. Skończy się podobnie jak w układzie Ribbentrop - Mołotow. A wojska amerykańskie, no cóż, ponownie ponosząc dotkliwe straty przeniosą się do baz w Niemczech.

  Jedno z polskich przekleństw brzmi, obyś żył w ciekawych czasach, wygląda na to, że takie czasy się nam szykują.
 • @Autor
  Widzę,że antypolski chór pod dyrekcją niejakiego A.Michnika dał głos.To że niejaki D.Koscher wyje w tym chórze wiadomo od dawna a teraz dołączył nowy członek,który słyszał,że gdzieś dzwonią tylko nie wie gdzie.

  O T.Rydzyk jest zwykłym prostym mnichem w zakonie Redemptorystów ,W kościele obowiązuje pewien rygor i każdy musi się podporządkować przełożonym.O.Rydzyk też ma przełożonego i musi wykonywać wszystkie jego polecenia.Gdyby się sprzeciwił na drugi dzień już by nie było o.Rydzyka w Radiu Maryja i TV Trwam a wylądował by na misjii na drugiej półkuli ziemskiej.
  Zakon Redemptorystów nie podlega też Episkopatowi tylko generałowi Redemptorystów a ten podlega bezpośrednio Papieżowi.
  Mówienie ,że o.Rydzyk ma jakikolwiek wpływ na politykę lub polityków to czyste łgarstwo i walenie w KK.Ojciec Michnik i Hartman zacierają rączki widząc tak gorących i tępych idiotów którzy wspierają ich w walce ze znienawidzonym kościołem katolickim.

  Brawo towarzysze!!! Wasze zasługi nie zostaną zapomniane a wynagrodzenie otrzymacie po wyprawie w zaświaty.
 • @matterhorn 18:39:11
  Nie podlega Episkopatowi? Tym gorzej.
 • Towarzyszu @matterhorn 18:39:11
  Bo wydaje mi się, że Polacy między sobą zwracają się pani/pan, ale przez grzeczność użyłem formy zaproponowanej przez towarzysza.

  Redemptoryści to zakon międzynarodowy prowadzący swą działalność medialną w wielu krajach, stąd media redemptorystów, to media polskojęzyczne, zależne od przełożonych zakonu, stąd i Tadeusz R. realizuje cele zlecone mu przez przełożonych. Zakon ten nie podlega Kościołowi w Polsce, stąd może robić co mu się rzewnie podoba, m.in. dzielić katolików. Ten podział widoczny jest nawet wśród kleru.

  Znaczna część posłów PiS to ludzie z nadania Tadeusza R. Skąd "służbowo" wracał Macierewicz, gdzie prowadzą wykłady, płatne dla widowni główni politycy PIS? Stąd mówienie o tym, że Tadeusz R nie ma wpływu to głos tępych idiotów wspomagających Tadeusza R. w ośmieszaniu Polaków, na arenie międzynarodowej, w walce ze znienawidzonymi Polakami. Liczy się tyko sort Radia Maryja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31