Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 5 komentarzy

KONFEDERACJA RODZICÓW

Konfederacja Rodziców - Internetowy dziennik sieciowy - Konfederacji Rodziców

Złapmy Merkel 'za jaja'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czemu polska prawica jest za przyjęciem jak największej liczby syryjskich uchodźców?

 

Poraża mnie bezmyślność liderów antysystemowej sceny politycznej, takich jak Braun, Kowalski, Sendecki czy Olszański w kwestii zagrożenia naszej Ojczyzny - islamizacją.

To, że europejskie lewactwo narzuciło poprzez media i działania w Brukselce żydomasońską narrację dyskusji o problemie uchodźców syryjskich, nie znaczy, że polska prawica musi bezwolnie i bezkrytycznie godzić się na sprowadzanie dyskusji o islamizacji, do chodzenia w koleinie rozmowy o 'kwotach uchodźców relokowanych do Polski'.

Tak nie jest. Można mówić prawdę, naszą prawdę.

Prawdę zgodną z podstawami logicznego myślenia i

Polską Racją Stanu !!! 

www.facebook.com/KRtelewizja/videos/1833572330293111/

 

Czy Polska straci, czy zyska na produkcji kilkudziesięciu tysięcy karabinków 96 - Beryl, w Łuczniku?

Czy straci na tym, że wyprodukujemy do niech kilkaset tysięcy sztuk amunicji?

Czy stracimy na produkcji kilkudziesięciu Rosomaków?

Czy jeśli wyprodukujemy dwadzieścia nowych śmigłowców Sokół - to będzie, to szkodziło Polsce?

Lewaków, PO-PiS-kiwaczy, żydomasonów i eurooszołomów trzeba krótko trzymać za ryje, bo nawet w najtrudniejszej sytuacji można znaleźć rozwiązanie, korzystne dla naszej, poniewieranej Ojczyzny.

 

Sławomir Dul                        Konfederacja Rodziców

 

 


 

KOMENTARZE

 • ciekawy artykuł
  ???
  Polska prawica nie jest za przyjęciem syryjskich uchodźców. A jeśli już, to - zgodnie z apelem kościoła - za "korytarz humanitarny" (np. przejściowe leczenie chorych, rannych itd. Syryjczyków).

  Polska prawica, jeśli już, to jest za otwarciem się na uciekinierów z Europy Zachodniej, tj. na tych świadomych zagrożeń Europejczyków (Niemców, Austriaków, Brytyjczyków, Francuzów), którzy pomogą nam tutaj w kraju nad Wisłą zrealizować to, co nie udało im się u siebie... każdy myślący Europejczyk dziś podaje za przykład Orbana, Kaczyńskiego i Zemana - to są nowe wzory Europejczyków. Orban potrafił się odgrodzić. Polska na razie deklaratywnie jest przeciwna uchodźcom, nie wiadomo, jak by się zachowała, gdybyśmy byli z tym problemem skonfrontowani. Ciesząca się stosunkowo dużym dobrobytem Europa Zachodnia - jeśli się nie opamięta - już przegrała. Przegrała poprzez wydanie zgody na wpuszczenie do siebie tykającej bomby demograficznej z opóźnionym zapłonem, połączonej z intensywną propagandą w duchu islamu. Dziś wyborca FDJ się dziwi, jak to? U nas Merkel, a u nich Kaczyński? I to ten drugi ma rację?

  Pytanie jest tylko, czy Zachód zdoła tę gulę połknąć i strawić (zasymilować), czy też nie. Jednak jeśli dziś: 5 mln muzułmanów i 80 mln Niemców = to za dwadzieścia lat przy obecnej dzietności: 25 mln muzułmanów i 60 mln Niemców. Za 40 lat: 125 mln muzułmanów i 30 mln Niemców (z tego 15 mln już od lat w Polsce, Czechach i na Węgrzech. A co biedniejsi - na Ukrainie, bo grunty i nieruchomości w Polsce i Europie Środkowej idą w górę).
 • @ autor
  Ależ polska prawica NIE jest za przyjęciem jak największej liczby syryjskich uchodźców!!
  Polska prawica - „Braun, Kowalski, Sendecki czy Olszański” - są za przyjęciem tylko i wyłącznie Katolików z Syrii, którzy są tam mordowani przez Muzułmanów.

  Tymczasem „lewaków, PO-PiS-kiwaczy, żydomasonów i eurooszołomów trzeba krótko trzymać za ryje”, gdyż to im właśnie zależy na tym, aby rozwalić Kościół w Polsce i Europie za pomocą islamizacji.
  Dlatgo nie opracowali żadnych metod wybiórczych, które oddzieliłyby Katolików od terrorystów.

  Czyżby „Konfederacja Rodziców” tego nie rozumiala?
  Coś z Wami nie tak, panie Sławomirze Dul.
 • @ Autor
  "Czemu polska prawica jest za przyjęciem jak największej liczby syryjskich uchodźców?"

  1. "Chyba" się coś Panu pomyliło...
  2. Kto podkłada dowody?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31