Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 5 komentarzy

KONFEDERACJA RODZICÓW

Konfederacja Rodziców - Internetowy dziennik sieciowy - Konfederacji Rodziców

Szczepienia są BARDZO, BARDZO skuteczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma nikogo wokół mnie, łącznie ze mną, kto by negował skuteczność szczepień.

 

Dzień dobry.

Cześć.

Wiecie co - wczoraj wieczorem spędziłem chyba kilkanaście minut na jakąś kompletnie bezsensowną dyskusję w Internecie, która mi uświadomiła niestety, coś bardzo poważnego.

Znaczy - uświadomiła mi kilka rzeczy.

Najważniejszą z nich jest to, że ludzie zupełnie nie łapią o to, tego o co chodziło podczas wczorajszego protestu.

SERIO.

Są ludzie - wiem, że trudno w to uwierzyć, są ludzie którzy wierzą w płaską ziemię, albo w jakieś tam dziwne sytuacje, a niektórzy - niestety - z moich też znajomych, wierzą w to, że istnieją ludzie, którzy są przeciwni szczepieniom, którzy twierdzą, że szczepienia są złe - tak zwani - negacjoniści szczepień. Coś w stylu Yeti. Podobno coś takiego jest, nikt tego nie widział.

Ja bym chciał sprostować i DOBITNIE powiedzieć jedną bardzo ważną rzecz.

Nie ma nikogo wokół mnie, łącznie ze mną, kto by negował skuteczność szczepień.

Szczepienia są BARDZO, BARDZO skuteczne.

Jak ten skutek, jaki ten skutek ma efekt - to jest zupełnie inna sprawa.

Natomiast na pewno działają. Działają tak, ze wiele osób uchroniło się przed bardzo groźną chorobą i działają też tak, że podane w zły sposób, nieodpowiednio przechowywane, bez właściwego wywiadu lekarskiego, bez zastosowania się do wytycznych producentów, bardzo wielu osobom te

szczepienia zaszkodziły.

Jedyne czego, chcą Polacy, czego chce ten ruch, który wczoraj co najmniej w kilku tysiącach widzieliście na ulicach Warszawy, to jest to, żebyśmy jako Polacy, jako rodzice zaczęli być poważnie traktowani przez wszystkich.

Szczepić - TAK, natomiast nie każdego, nie wszystkim, nie zawsze.

 

 Skutecki z Kukiz 15'.

 wersja 'czytana' wypowiedzi z:
 https://web.facebook.com/KRtelewizja/videos/2013089429008066/

komentarz autora:

Jestem YETI, twierdzę tak jak Justyna Socha, że szczepienia to GÓWNO.

I z chęcią bardzo skutecznie twierdzę, że z przyjemnością tak by uzyskać zamierzony efekt, zasadzę panu posłowi kopa w zad, choć nie chroni mnie immunitet.

 

Sławomir Dul 

Konfederacja Rodziców

 

KOMENTARZE

 • "Jedyne czego, chcą Polacy(??), czego chce ten ruch," -Czy mała grupa samozwańczych aktywistów może powoływać się na cały naród?
  ,


  "bez właściwego wywiadu..., bez zastosowania się do wytycznych producentów (KORPORACJI FARMAKOLOGICZNYCH)...." -

  Dul i wszystko jasne!


  Kim jesteś przewodniku?


  - Cała Polskę zaszczepili PRZEWODNIKAMI RUCHÓW proponujących i obiecujących zwroty o 360 stopni.


  - Był taki jeden co na wszystkich Polaków się powoływał, i opowiadał, że komuna jest dobra, tylko Polacy nie przestrzegają rządowych nakazów samo unicestwiania się -- Tego proroka Bolkiem zwali.  https://i.ytimg.com/vi/EO91_cZ8os4/hqdefault.jpg

  .
 • Stwórca stworzył wszystko Perfekcyjne, iv wszystko się códownie rozwijało bez żadnych interwencji. Aż do momentu, kiedy
  psychopaci, zboczeńcy - ELITY, zaczęły bawić się w bogów !!!  https://i1.wp.com/www.howardnema.com/wp-content/uploads/2014/12/Vaccine-Baby.jpg
  http://cdpsi.com.br/blog/wp-content/uploads/2014/09/00000000011.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/B0LRnQyCIAA4ONX.jpg
  https://www.vaccinationinformationnetwork.com/wp-content/uploads/2014/10/Clipboard.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 06:24:20
  W sumie można by zacząć od przebadania skutków ubocznych (i składu!) przez POLSKIE laboratoria, o ile jeszcze nam się jakieś ostały.
  Zatrudniających ETNICZNYCH Polaków z wiedzą i odpowiednim kręgosłupem moralnym...
 • Szczepienia są BARDZO, BARDZO skuteczne.
  W depopulacji gojów.
  Tyle, że nawet lekarze zaczynają widzieć i myśleć.
  Tego sqrwiele już nie zatrzymają.
  "Prof. dr hab. med. Jan Madej założyciel, wieloletni przewodniczący i były honorowy przewodniczący Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy, twórca polskiej szkoły kolposkopii."...
  "Nie wykonujemy szczepień przeciwko wirusom HPV /Silgard, Cervarix, Gardasil 9/

  ponieważ

  nie chcemy nikogo skrzywdzić !"

  http://www.kolposkopia.com/
 • CD
  Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach - Protest 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8
 • HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr hab.n.med. Rudolf Klimek
  https://www.youtube.com/watch?v=DoSHywUKI78
 • Me(n)dia
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielka-demonstracja-przeciwnikow-przymusu-szczepien-zostala-zignorowana-przez-wszystkie
 • @laurentp, koło zostało już wymyślone, więc szkoda czasu. - Szczepionki, między innymi, w niewiadomym tempie zmieniają genetykę,
  więc ile rodzin, przez ile pokoleń i za jaką cenę, trzeba by było prowadzić takie badania?  ------ Skoro szczepienia są takie niezbędne dla życia, to dlaczego, woda, żywność i mieszkania nie są rozdawane na PRZYMUS i za DARMO? ------  I jeśli badania wykazały by, że wprowadzane na Siłę substancje chemiczne są szkosdliwe i są odpowiedzialne za wady genetyczne i inne schorzenia, to jak tym ludziom, na których robiono te expetymenty, zwrócono, przywrócono zdrowie lub życie?


  Jaką cenę maja takie zbrodnie? Jakie kary?

  Kto by indywidualnie, karnie odpowiadał za wyrządzoną tak wielką krzywdę i cierpienia nieodwracalnie uszkodzonym lub zamordowanym ludziom?  Kto ma prawo, do zmuszania obcych, czy nieobcych ludzi, do wszczepiania im jakich kolwiek substancji, bez ich świadomej zgody??  Dlaczego, rząd ma przyzwolenie na bezkarne zmuszanie do szczepienia dorosłych ludzi i nieswoich dzieci??  Dlaczego, dorośli ludzie, którzy sami wstrzykują sobie lub wdychaj różne substancje są karani więzieniem?  Co to znaczy Wolność i Nietykalność osobista?


  Co to znaczy Wolny Człowiek?


  - Wiem, że pytania te, dla niektórych są niezrozumiałe, więc tródne do wyjaśnienia.


  Jedno jest oczywiste - Jeśli ktoś ma życzenie i ochotę, to może zgadzać się na takie rządowe i corporacjno-medyczne, experymenty na sobie!!! i ostatecznie na swoich dzieciach!!!!!!!!!!!


  O Wszystkich Innych niech sie nie martwi i zostawi ich w spokoju z prawem wyboru!!!


  To samo dotyczy wszystkich innych przymusowych "dobrodziejstw"!!!!


  Wszyscy profesorowie "naukowcy" mogą experymentować i wstrzykiwać sobie, swoim dzieciom i rodzinom, co chcą !!!!


  I oczywiscie za swoje pieniadze !!!!!


  Wara im od ciał innych i ich pieniędzy !!!  .
 • @Krystyna Trzcińska 15:59:19
  Jak widać z powyższych obrazków HISTERIA ANTYSZCZEPIENNA przybrała formę kolejnej, importowanej z USA choroby cywilizacyjnej - dość zresztą podobnej do ZOOLOGIICZNEGO ANTYKOMUNIZMU, polegającego na totalnym egoizmie.
 • @Gasienica 16:31:19
  "HISTERIA ANTYSZCZEPIENNA przybrała formę kolejnej, importowanej z USA choroby cywilizacyjnej"
  Nie. To efekt tego, że ludzie zaczynają używać mózg zgodnie z przeznaczeniem. Reszta proszczepiennych idiotów działa na oprogramowaniu systemowym.
 • Depopulacja trwa.
  "Celem całości jest nie tylko zysk dla producentów, ale i depopulacja Europy.

  Dowód znajdujemy w punkcie 15 owego dokumentu.

  Komisarze żądają przymusu szczepień przeciwko HPV, czyli szczepionce odpowiedzialnej za deformacje dróg rodnych u dziewczynek i bezpłodność. Udowodniły to liczne badania.

  Już obecnie, w większości krajów europejskich, dzietność kobiet spadła poniżej 1.5, a w dużej części wynosi ok 1.3. Do utrzymania rozwoju danej populacji niezbędna jest dzietność kobiet rzędu 2.2.

  Innymi słowy, takie kraje jak Polska, o dzietności poniżej 1.3 skazane są w okresie ok 3 pokoleń na eliminację. Uszkodzone drogi rodne uniemożliwią „naprawę” tego stanu rzeczy.

  I to jest bezpośredni dowód potwierdzający wypowiedź p. Premiera Morawieckiego o tym, ze jesteśmy własnością kogoś z Zachodu. Właściciel musi mieć tylko skończoną liczbę niewolników, a nie nieskończoną."
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/131432-depopulacja-komisarze-europejscy-czy-faszyzacja-kontynentu
 • @Gasienica "HISTERIA ANTYSZCZEPIENNA" Nikt nikomu nie zabrania się szczepić, lub emigrować do Korei Pn., czy innego ZSRR!
  .

  Na całym świecie, cała służba "zdrowia" i corporacje farmakologiczne TO JEST ZALEGALIZOWANY LAGIER AUSCHWITZ (dla nie Słowian) - A dla Słowian OBÓZ "OŚWIĘCIM" !!!!
  .
 • @Gasienica, Szczepionki, komunizm, socjalizm, kapitalizm, faszyzm, NAZIizm, BANKI, ubezpieczalnie WYMYŚLONO NA "ZACHODZIE", a
  ZAINSTALOWANO zaś NA "WSCHODZIE" !!!!!!!!!!  Najwięksi ZBRODNIARZE, to ŻĄY i CORPORACJE: Szwajcarri, Francjii, BeNeLux-u, Anglii, Niemiec... - To oni utworzyli wszystkie rządy i państwa na kontynencie AMERYKI !!!! -- I nietylko!


  pytanie: Co było pierwsze?

  a) Człowiek

  b) Rodzina

  c) czy RZĄD


  - Kto kogo stworzył, dla kogo i po co?

  Kto jest ważniejszy: - STWORZENIE czy Stwórca?  Czy podległym jest ten co stworzył, czy ten co został stworzony.

  Czy stworzony ma podlegać swojemu stwórcy, czy stwórca stworzonemu??
  http://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-the-creator-if-he-should-love-his-creature-would-be-loving-only-a-part-of-himself-but-olaf-stapledon-111-9-0979.jpg
  http://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-a-creature-revolting-against-a-creator-is-revolting-against-the-source-of-his-own-powers-c-s-lewis-54-32-68.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/34/30/3c/34303cafeae69289eb3c9260b42c9ca6.jpg

  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:15:48
  Odnośnie tego "uciekania" z Zachodu do "komuny" to już raz to zrobiłem w Stanie Wojennym 1982. I mój partner wspinaczek - obecnie warszawski milioner - zauważył, że to był najlepszy biznes mego życia.
 • @Gasienica " "uciekania" z Zachodu do "komuny" to już raz to zrobiłem w Stanie Wojennym 1982. I mój partner wspinaczek - obecnie
  warszawski milioner - "


  To wyznanie twoje, to nic dodać nic ująć :)

  I bez tego ostatniego wyznania, od razu widać żeś nie nasz (swój).


  A tak na marginesie, to tych milionów dorobiliście się z kolesiem, w czasię Stanu Wojjennego (wojnie wypowiedzianej przez komunistów pezeciwko Polskim-Słowianom), czy już po "upadku" komuny??

  - Jak już wcześniej wspomniałem, na KOMUNIE NAJLEPSZE LODY KRĘCĄ ZACHODNIO-EUROPEJKIE BANKI !!

  - No, ale skoro oni komunę wymyślili i zainstalowali, to kto inny może skożystać najwięcej jak nie ONI ??!!  .
 • @Gasienica "to był najlepszy biznes mego życia", Dla BANKIERÓW-KOMUNISTÓW to jest jedyny wykładnik wolności i sprawiedliwości. A
  najbardziej ich cieszą pieniądze których się dorobili na ludziach pracy, przeróżnych fachowcach, którym wypłacali i wypłacają głodowe stawki.


  Dorobiłeś się w Ameryce !!!! i wykożystując nieuczciwy przelicznik dolara do komunistycznej złotówki oraz partyjne konekcje i przekupstwo, przechwalasz się milionami.

  My Polacy wiemy jak wy to robicie.

  My jednak takich szans nie mamy, bo nie ta krew!  - Wielu Polaków dorobiło się wielkich milionów także w Ameryce, nie znająć w ogóle języka angielskieg - Czemu ty nie mogłeś sobie w Ameryce poradzić? Czyżby brak umiejętności, czy właściwych konekcji.


  Nikt tych twoich milionów nie widział, ani nie wie na jakim mydle żeś się dorobił!  A tak na marginesie - Czy jest rozsądne ufać KOMUNIŚCIE??

  Na żadne wcześniejsze pytania nie odpowiedziałeś, to również i to zagmatwasz.


  ---

  PS.
  - Nie zapomnij się ZASZCZEPIĆ, bo możesz chrząkać przez NIKOGO niewidziane wirusy.  .
 • @Gasienica, Bogiem NABABA jest MAMONA! - Liche z ciebie stworzenie, boś tworem bezmyślnego przypadku martwych substancji.
  .


  Natomiast Ja, to co innego.

  Ja jestem Najwspanialszym Najbardziej Starannie Przemyślanym Dziełem Najdoskonalszego i Najwspanielszego Kreatora - Stwórcy Wszystkiego!!!

  A nawet i więcej On w Swojej Doskonałej Wspaniałomyślności, Stworzył Mnie na Swoje Podobieństwo !!! -


  - Ciekawe, co z tch milionerskich zdobyczy materialnych zostanie.


  Jest też możliwa taka kolej rzeczy, że pojęcie KUŁAK powrócci na karty historii i spadkobiercy będą mieli orzech do zgryzienia :)


  - Nie mówiąc już o odwetowym ataku nuklearnym SOCJALISTYCZNEGO KRAJU RAD - Zwiążku SOVIECKIEGO.  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:31:28
  Integralne pop.....lenie made in USA. Do PRL-u wróciłem z... nędzy jako NIEPOŻĄDANY (na uniwersytetach) lamarckista. I jako piagetysta zobowiązany jestem dodać, że przynajmniej niektóre szczepienia zmniejszają zapadalność na coraz częstsze choroby cywilizacyjne: przwciw grużlicy zmniejszają ilość wypadków autyzmu, w Anglii ponoć zwiększyła się ilość wypadków autyzmu po zaprzestaniu szczepień inne. Czyli wszystko na odwrót niż się ANTYKOMUNISTOM wydaje...
 • @rysio, czy możesz zerknąć, czy czegoś nie pominąłem? - "Za pomyślne rozpatrzenie mej proźby z góry upszejmię dziękuję".
  .

  To taki frazes obwiazkowy z czasów świetności komuny, oświadczajacy o całkowitym, uniżeniu i poniżeni się przed kacykiem partyjnym (np. przed bylejaką, podrzędną sekretarką).


  Bez tego magicznego zdania, to ani rusz.


  Oczywiscie rzaem z tym biczowaniem się, obowiązkowa wóda, spirytus, Wedel, koza, gęś i "sałata".


  PS.

  Ta notatka to dla tych co niepamiętają, albo dla oszukanych przaz płatnych zadaniowców lub przez innych agentów ZŁA, w inny obrzydliwy sposób skompromitowanych.
  .
 • @Gasienica 20:12:40
  Oczywiście pojawił się błąd w mym komentarzu: szczepienia przeciw grużlicy zmniejszają ilość zachorowań na ASTMĘ; eliminacja szczepienia NMR spowodowała wzrost zachorowań na AUTYZM. Czytać mój CV (najlepiej po angielsku) na www.markglogg.eu
 • @Gasienica 20:59:53
  Opłacany troll zarabiający na ludzkiej głupocie i strachu.
  "eliminacja szczepienia NMR spowodowała wzrost zachorowań na AUTYZM"
  Oooo, naprawdę? Niezależnym naukowcom wychodzi, że neurotoksyny (aluminium, rtęć, formaldehyd itd) są przyczyną autyzmu. Mam nadzieję, że kiedyś wakcynopsychopaci odpowiedzą za zbrodnie przeciwko ludzkości.
  Mam nadzieję, że szczepisz się pan przeciw grypie co roku...
 • @rysio - W państwach Gasienica(ów) można zaobserwować podejżany zbieg okolicznosci - Ci co pisza o Sprawiedliwości i wolności
  stają się nędzarzami, niewolnikami, więźniami lub trupami??!!


  A, ci, co wychwalają KOMUNĘ, SOCJALIZM, FASZYZM, w códowny sposób stają się MILIONERAMI-KAPITALISTAMI ??!!


  (wyjaśniam, że Angielsko-Vatykańska KOLONIA pod nazwą USA, jest światowym LIDEREM wdrażania SOCJALIZMU i KOMUNIZMU przy pomocy FASZYZMU !!!)


  Bardziej trafna nazwa na SOCJALIZM, KOMUNIZM, FASZYZM to

  DEMON-CRACJA - Co dosłownie znaczy - ŻYMskie Ż(y)ĄDY Szatana.  Wszelkiego typu SOCJALIZMY, to ukryty FEUDALIZM, który ARYSTO-CRACJA zachodnio-europejska celowo ukryła w semantyce.

  A ogłupiona DARMOWĄ EDUKACJĄ gawiedź (ciemnota), nie może się w tej przebiegłej i parszywej sztucce połapać.
  .
 • @rysio 22:01:56 l HORMEZA RADIACYJNO-CHEMICZNA
  Interesujące skojarzenie mi przyszło do głowy czytając teksty Szanownych Antyszczepionkowców. Mianowicie warto rozpropagować nazwę Konfederacji Rodziców Dbających o Przystosowawcze Upośledzenie Swych Dzieci. A to w świetle nie tylko wskazanych powyżej danych epidemiologicznych, ale przede wszystkim w świetle zjawiska HORMEZY CHEMICZNEJ, pozostającego poza zdolnością systemów Asocjacyjnych mózgów burżuazji antykomunistycznej.
 • @Gasienica 23:47:18
  Większość protestujących to nie anty szczepionkowcy tylko zwolennicy wyboru jaki mają obywatele Niemiec, Anglii, Szwecji i wielu innych krajów Europy. Chcą też zmiany kalendarza szczepień, bo to co w Polsce się dzieje, czyli szczepienie noworodka kilka godz. po urodzeniu to zbrodnia. Radzę posłuchać dr Jaśkowskiego, stary, doświadczony, mądry lekarz i wiele wie o epidemiologii. W relacji z sobotniego marszu w realu24.tv była krótka rozmowa z radnym W-wy, na pytanie dlaczego idzie w tym marszu powiedział, że jest chemikiem, ma sporą wiedzę o toksykologii i dlatego wspiera akcję STOP NOP, chyba nie trzeba lepszego uzasadnienia.
 • @finka 00:12:57 A KLAPS JAKI DAJE AKUSZERKA DZIECKU BEZPOŚREDNIO PO URODZENIU TO NIE ZBRODNIA?
  Ten KLAPS noworodek otrzymuje by wymusić na nim oddychanie powietrzem. Podobny "klaps" igłą pielęgniarki wymusza na noworodku "rozbudzenie" jego systemu odpornościowego.
 • @Gasienica 07:28:24
  " A KLAPS JAKI DAJE AKUSZERKA DZIECKU BEZPOŚREDNIO PO URODZENIU TO NIE ZBRODNIA?"

  OWSZEM, ZBRODNIA! Klapsa powinna dostać niedouczona akuszerka z liścia w pysk.
  W normalnych warunkach po porodzie pozostawia się połączenie pępowinowe z matką, co zapewnia dotlenienie do czasu napełnienia płuc noworodka i podjęcie samodzielnego oddychania, po drugie, krew dziecka po przejściu drogami rodnymi jest kierowana z powrotem do krwioobiegu noworodka z łożyska, proces trwa do kilku minut po porodzie.
  Wcześniejsze rozdzielenie połączenia pępowinowego powodowane jest chęcią zysku, łożysko z zawartością krwi pępowinowej jest cennym towarem dla farmacji i przemysłu kosmetycznego.
  "Podobny "klaps" igłą pielęgniarki wymusza na noworodku "rozbudzenie" jego systemu odpornościowego." Noo, i dla tego dzieci szczepione chorują znacznie częściej, niż nieszczepione? W jakim trybie pracuje układ odpornościowy noworodka? (TH1 TH2) Co się dzieje w mózgu dziecka w związku z ciągłym pobudzaniem komórek mikrogleju w mózgu za pomocą adiuwantów głównie opartych na Al?

  "Mianowicie warto rozpropagować nazwę Konfederacji Rodziców Dbających o Przystosowawcze Upośledzenie Swych Dzieci."

  Miliony lat ewolucji to nic w procesie dostosowania do środowiska, natura oczekiwała na pazernych psychopatów, którzy wpadną na pomysł pakowania w krwioobieg zdrowego noworodka silnych toksyn w celu wytworzenia klienta farmacji. 3,15erdoleni psychopaci.
 • @rysio 12:23:57
  ""Dzieci szczepione chorują o wiele częściej niż nie szczepione"? Akurat w moim osobistym przypadku i mojej córki było wszystko na odwrót. Ja (ur. 1942) nie byłem szczepiony i w roku 1948 odchorowałem praktycznie WSZYSTKIE (5 lub nawet 6) dziecięce choroby. Moja córka (ur. 1990) była ze 20+ razy szczczepiona i jak dotąd na nic poważniejszego niż przeziębienie nie była chora - a to zgodnie z Prawem Paracelsusa.
 • @Gasienica 13:06:21
  " Moja córka (ur. 1990) była ze 20+ razy szczczepiona i jak dotąd na nic poważniejszego niż przeziębienie nie była chora"
  TO DOBRZE.
  Ale czy to jeszcze p. córka? Czy mutant genetyczny? Co spowodują retrowirusy u niej w przyszłości i w następnym pokoleniu?
  (Są w każdej szczepionce)

  Badania dzieci szczepionych i dzieci nieszczepionych - Dr n.med.inż. Jerzy Sienkiewicz
  https://www.youtube.com/watch?v=surfo64gZlc

  Zapoznaj się człowieku z TYM: https://vimeo.com/247596352
  Tam jest kilka GODZIN prezentacji badań naukowych.
  Po zapoznaniu się z tymi faktami wniosek może być tylko jeden, NIE SZCZEPIĆ. Jeśli ktoś wyciągnie inne wnioski, jest tępym idiotą, lub celowym dywersantem.
 • @rysio 16:42:58 "MUTANT GENETYCZNY"
  Jeśli moja córka nabyła odporności dzięki "asymilacji genetycznej" (określenie Jeana Piageta) retrowirusów, adjuwantów itd. które jej wszczepiono, to zamieniła się w "mutanta" odpornego na większe ilości tych szkodliwych środków - aż do "wyhodowania" tą metodą RASY ludzi
  nie potrzebującej pomocy leków Big Farm. A "antyszczepionkowcy" na odwrót. Dbają o upodlenie naszego gatunku.
 • @Gasienica 15:51:23
  " Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (...) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny." [Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), "Wpływ nauki na społeczeństwo", 1953]
  Władze na przykładzie @Gasienica są dumne ze swojej roboty. Mutacje powodowane przez retrowirusy to odporność? Tak, jak poprzednio wirus SV40? A wysyp nowotworów płuc tłumaczy się "biernym paleniem? Niezłe pranie mózgu człowieku musiałeś przejść, że tak Ci rozum zabetonowali. Jedyna skuteczna metoda konwersacji w tym przypadku to młot pneumatyczny.
 • @rysio 22:08:53
  Przecież to nie moje poglądy tylko biologia i psychologa Jeana Piageta. A to, że umiarkowane zastosowanie irytujących organizm napronieniowań, metali takich jak Hg, Al, nawet wirusów, zmniejsza ryzyko raka, poprawia potencję, oraz ogólną odporność, to zauważył mój nie żyjący już kolega, wieloletni szef ochrony Radiologicznej Polski Zbigniew Jaworowski. Mam nadzieję, że i "Rysio" ten banał biologiczny swym wysublimowanym umysłem też dostrzegł.
 • @rysio 12:20:52
  Naukowcy potwierdzają: ryzyko ADHD u dzieci szczepionych jest 4-krotnie wyższe. Lata całe zastanawiałem się, dlaczego naukowcy nie podejmą się przeprowadzenia prostego porównania dzieci szczepionych z nieszczepionymi. Takie porównanie rozwiązałoby wszelkie wątpliwości i dostarczyłoby jednoznacznej odpowiedzi na temat ewentualnej szkodliwości szczepionek. Można by było wziąć dzieciaki, mniej więcej w tym samym wieku, połowa byłaby szczepiona a połowa nie. Lekarze oceniliby ich stan zdrowia i dyskusja w tym temacie w końcu by się skończyła. Podobnie jak inne instytucje, amerykańskie Centrum Kontroli i Zwalczania Chorób od lat konsekwentnie nie zabiega o przeprowadzenie takiej nieskomplikowanej i prostej analizy. Jednak grupa naukowców z Uniwersytetu Stanowego Jackson podjęła się tego zadania. Badanie, którego wyniki opublikowano w czasopiśmie Journal of Translational Science, miało na celu ustalenie dwóch rzeczy: po pierwsze naukowcy chcieli porównać stan zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych, a po drugie sprawdzić, czy istnieje związek między szczepionkami a zaburzeniami rozwoju układu nerwowego. Abstrakt zaczyna się od hymnów pochwalnych na temat szczepionek i ich roli w zwalczaniu groźnych chorób. Następnie jednak autorzy wskazują, że zgodnie z obecnym programem szczepień amerykańskie dzieci do ukończenia 6 roku życia otrzymują aż 48 dawek szczepionek zapobiegających 14 różnym chorobom i ilość ta od 60 lat nieprzerwanie wzrasta (polskie dzieci otrzymują tych dawek minimum 21 [link]).
  Naukowcy zwracają uwagę, że pojedyncze szczepionki przed dopuszczeniem do obrotu są badane pod kątem ich bezpieczeństwa. Stąd wiadomo, że wszystkie one niosą za sobą ryzyko, przyjmuje się jednak, że jest ono niewielkie, przez co często bagatelizowane. Na dodatek, wpływu kilku, a nawet tak wielu szczepionek podanych w tak krótkich odstępach czasu, na zdrowie dzieci nikt już nie sprawdza.
  Autorzy artykułu sami przyznają, że skutki długofalowe szczepionek są trudne do określenia: „Jak dotąd podjęto niewiele prób w celu określenia, czy szczepionki zwiększają chorowitość a nawet czy prowadzą do śmierci. Powodem były m.in. etyczne rozterki związane z nie dopuszczeniem do zaszczepienia dzieci z grupy kontrolnej”.
  OK…, czyli naukowcy mają etyczne rozterki związane z niezaszczepieniem dzieci z powodu chęci ich zbadania. I w efekcie po prostu szczepią ich miliony przez nikogo nie zbadaną jak dotąd kombinacją szczepionek! Dalej autorzy poruszają chyba najgłośniejszą w całej sprawie kwestię, a mianowicie związek szczepionek z zaburzeniami rozwoju układu nerwowego. Temat wymaga szybkiego wyjaśnienia, ponieważ w USA mówi się już nawet o tzw. cichej epidemii neurotoksyczności rozwojowej, na którą cierpi aż 15% dzieci, a która się objawia niedorozwojem umysłowym, zaburzeniami sensorycznymi i opóźnieniami w rozwoju. Chcąc rozwiązać tą kwestię, autorzy publikacji przebadali 666 dzieci. 39% z nich było nieszczepionych i generalnie pochodziło z rodzin, w których postawiono na edukację domową. Co wynikło z badania przeprowadzonego przez naukowców? Po pierwsze: mimo, że dzieci szczepione rzadziej zapadały na ospę wietrzną i krztusiec, to w przypadku innych chorób, przed którymi miały je chronić szczepionki, takich jak: zapalenie wątroby typu A i B, odra, świnka, zapalenie opon mózgowych, grypa czy rotawirusy, nie stwierdzono żadnych znaczących różnic w ilości zachorowań między dziećmi szczepionymi i nieszczepionymi! Ale to jeszcze nie wszystko. Okazuje się, że u dzieci szczepionych wzrasta ryzyko wystąpienia zaburzeń rozwoju układu nerwowego (i nie tylko):
  – autyzmu: 4,2-krotnie
  – ADHD: również 4,2-krotnie
  – opóźnienia w rozwoju: 5,2-krotnie
  – egzem: 2,9-krotnie
  – kataru siennego: ponad 30-krotnie!

  Skąd zatem taki owczy pęd u polityków, lekarzy, a nawet rodziców by szczepić dzieci przeciw wszystkiemu co tylko możliwe, skoro:
  1. zapadalność na choroby, przed którymi mają chronić szczepionki, nie jest szczególnie niska u dzieci szczepionych w porównaniu z nieszczepionymi (poza krztuścem i ospą),
  2. wraz z ilością podanych szczepionek ryzyko wystąpienia zaburzeń rozwoju układu nerwowego znacząco wzrasta!

  Miejmy nadzieję, że skoro społeczeństwo pozostaje głuche na doniesienia mediów alternatywnych w tej sprawie, to wysłucha głosu ekspertów, a coraz więcej rodziców przed pierwszym wkłuciem zastanowi się, jakie naprawdę wiążą się z tym konsekwencje.

  Tekst źródłowy: naturalnews.com
 • Czy Pan Dul...
  ... posiada AKTUALNĄ wiedzę w temacie ?... Oczywiście NIE w temacie płaskiej Ziemi, lecz w temacie DZISIEJSZYCH "szczepionek", z czego się składają i czym NAPRAWDĘ są ?... Mam nadzieję, że Pan Dul ZE ZROZUMIENIEM przeczytał komentarze ludzi pod spodem :)
  Serdecznie też zalecam Panu Dulowi wysłuchanie 35-ciu filmików (forma prezentacji PowrPoint-a) z rzeczowymi i fachowymi (także i dla LEKARZY..) wykładami na temat właśnie "szczepień". DZISIEJSZYCH.. NIE tych 30 lat temu, które były czymś ZUPEŁNIE INNYM wtedy..).
  Rzeczonych 35 filmików znajduje się bezpiecznie (od żydowskiego YouTuba..) na portalu VIMEO, gdzie należy wpisać "jerzyzieba".
  Pozdrawiam serdecznie. A może shalom ? :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31